Strona główna
Technologia
Tutaj jesteś

Multitasking a nowy telefon Z Fold4

14 listopada 2022 Multitasking

Lista zadań, które należy wykonać każdego dnia, czasami wydaje się nie mieć końca. Żyjemy w czasach, w których bardzo ważna jest podzielność naszej uwagi, zarówno w pracy, jak i w domu. Stąd też oczekujemy tego samego od urządzeń, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Doskonałym przykładem będą tutaj smartfony. Zwracamy uwagę na takie funkcje jak Flexcam, wysoka częstotliwość odświeżania czy duży ekran. Czy telefon Z Fold4 odpowiednio reprezentuje pojęcie multitaskingu?

Multitasking a nowy telefon Z Fold4

Telefony dobieramy wedle naszych potrzeb, a te natomiast bywają bardzo różne. Coraz częściej zależy nam jednak, aby urządzenie było uniwersalne. Stąd też smartfon do pracy jest tym samym sprzętem, którym posługujemy się również w domowym zaciszu. Jedną z ciekawszych propozycji wśród nowinek technologicznych jest model Z Fold4 od marki Samsung. 

Ten telefon doskonale wie, czym jest multitasking. Można nawet powiedzieć, że mamy tutaj aż dwa smartfony, które możemy użytkować w dowolny sposób. A co z wagą? Ta nie jest duża, a zbliżona do klasycznego telefonu. Mamy tutaj smukłą obudowę i węższe ramki, a wszystko po to, aby urządzenie doskonale leżało w dłoni. Skąd jednak mowa o multitaskingu? Wybierając model od marki Samsung, otrzymasz zamykanie aplikacji mniejszą liczbą kliknięć, łatwiejsze dodawanie aplikacji do podręcznego paska oraz łatwe i szybkie przeskakiwanie między okienkami. 

Idealny smartfon do pracy

Warto przyznać, że przez swoją wielozadaniowość jest to idealny smartfon do pracy. Przykładowo – duży wyświetlacz główny pozwala użytkownikowi w pełni wykorzystać interfejs z aplikacjami. Dzięki tak zwanemu Multi View masz wrażenie, że Twój telefon jest w stanie zastąpić Ci niewielki komputer. Sterowanie palcem bywa oczywiście przydatne, ale możesz też wykorzystać rysik S Pen. W ten sposób zapisywanie notatek przypomina korzystanie z klasycznego długopisu i kartki papieru. 

Smartfon do codziennego użytkowania

Po ciężkim dniu wszyscy marzymy o tym, aby odpocząć i zrelaksować się w pełni. Czy i tutaj smartfon może nam w jakiś sposób pomóc? Jak najbardziej! Model Z Fold4 sprawi, że granie w gry będzie znacznie bardziej angażujące. Poprzez zmniejszenie ramki i ukrycie obiektywu aparatu możesz cieszyć się znakomitym obrazem na na 7,6-calowym ekranie Infinity Flex.

Na uwagę zasługuje też częstotliwość odświeżania wyświetlacza do 120 Hz. Sam ekran reaguje automatycznie, co sprawia, że wykonywane na telefonie czynności wydają się niezwykle płynne. A co z aparatem? Czy ten również może nas zaskoczyć? Otóż zastosowana tutaj funkcja Space Zoom i funkcja zdjęć nocnych to idealne wyposażenia składnego telefonu. Ujęcia zawsze będą wyglądać dobrze. Jest tutaj również Flexcam, czyli możliwość robienia zdjęć bez konieczności użycia rąk. W ten sposób Twoje autoportrety prezentują się profesjonalnie. Jednak to, co w szczególności przyciąga uwagę, to 30-krotny Space Zoom (3-krotny zoom optyczny teleobiektywu w połączeniu z opcją Super Resolution Zoom).

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

Redakcja cyberware.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie elektronika, poradniki, technologia oraz stylowy lifestyle łączą się, by zapewnić Ci najnowsze informacje i praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennym życiu! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczna wiedza z zakresu elektroniki, poradnictwa technologicznego oraz inspirujących artykułów lifestyle'owych tworzy źródło informacji dla Ciebie i wszystkich miłośników innowacji.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Dysk M.2 1TB
Głośniki sufitowe
Bezpieczeństwo strony internetowej

Jesteś zainteresowany reklamą?

Bezpieczeństwo strony internetowej