Strona główna
Elektronika
Tutaj jesteś

Jaki wybrać krokomierz na telefon?

9 maja 2022 jaki krokomierz na telefon


Wiele osób zastanawia się, jaki krokomierz na telefon najlepiej wybrać, aby dobrze spełniał swoją funkcję. Warto się tego dowiedzieć oraz zapoznać z najpopularniejszymi aplikacjami.

Accupedo

Wśród najczęściej wybieranych przez użytkowników krokomierzy na telefon można wskazać przede wszystkim aplikację Accupedo. Jest to program bardzo łatwy w obsłudze, dlatego każdy powinien sobie z nim bez problemów poradzić. System liczy kroki oraz przemierzaną w kilometrach odległość. Oprócz tego można w nim również znaleźć pokonywane trasy. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu systemowi GPS. W aplikacji Accupedo można wybierać spośród wielu rodzajów aktywności, takich jak na przykład chodzenie, bieganie, a nawet jazda na rowerze.

Step Counter

Kolejną popularną aplikacją na telefon przeznaczoną do liczenia kroków jest Step Counter. W aplikacji można znaleźć dostęp do wszystkich najważniejszych informacji, takich jak ilość kroków, pokonana odległość, a nawet ilość spalonych kalorii. Dzięki temu możliwe jest łatwiejsze dostosowywanie wybieranych dystansów tras do swoich preferencji. Oprócz tego w programie można znaleźć bardzo estetyczny interfejs, który z całą pewnością ułatwia i uprzyjemnia korzystanie z aplikacji.

StepsApp

Popularną aplikacją do liczenia kroków jest także StepsApp, w której można znaleźć interaktywny sposób prezentowania poszczególnych informacji. Postępy użytkownika są codziennie uaktualniane i zaprezentowane w bardzo przejrzystej formie. Dzięki temu możliwe jest monitorowanie swoich postępów w przyjemny sposób. Oprócz tego wygląd aplikacji również można dostosować indywidualnie, co zwiększy komfort korzystania z programu.

Easy Fit Step Counter

Podczas liczenia kroków warto również skorzystać z takiego programu jak Easy Fit Step Counter, w którym można znaleźć dedykowane raporty z wykonanych aktywności. Oprócz tego w aplikacji można znaleźć również podsumowanie ilości spalonych kalorii, co doskonale sprawdzi się wśród osób planujących zrzucenie nadmiaru kilogramów. Aplikacja jest wszechstronna oraz bezpłatna. Można w niej znaleźć także bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs.

Pacer

Wśród popularnych aplikacji do liczenia kroków można znaleźć również taki program jak Pacer, który umożliwia zachowanie pełnej anonimowości. W programie gromadzone są dane dotyczące realizowanych aktywności, takich jak na przykład liczenie kroków oraz ilość spalonych kalorii. Oprócz tego aplikacja połączona jest z systemem GPS, co sprawia, że możliwe jest monitorowanie pokonywanych tras, a także łączenie się z innymi użytkownikami oprogramowania.

Map My Walk

Kolejną aplikacją polecaną do liczenia kroków jest Map My Walk. Może ona działać zarówno na telefonie, jak i na innych urządzeniach, takich jak na przykład smartwatche. W programie można znaleźć statystyki związane z realizowanymi na co dzień aktywnościami, a także mapę przemierzonych tras. Aplikacja charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem funkcjonalności, dlatego warto z niej korzystać na co dzień. Dostępna jest zarówno w wersji bezpłatnej, jak i płatnej.

Redakcja cyberware.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie elektronika, poradniki, technologia oraz stylowy lifestyle łączą się, by zapewnić Ci najnowsze informacje i praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennym życiu! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczna wiedza z zakresu elektroniki, poradnictwa technologicznego oraz inspirujących artykułów lifestyle'owych tworzy źródło informacji dla Ciebie i wszystkich miłośników innowacji.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Amplitunery kina domowego
Galaxy S23 zielony
Jak często wymieniać filtry w oczyszczaczu powietrza?

Jesteś zainteresowany reklamą?

Jak często wymieniać filtry w oczyszczaczu powietrza?