Kiedy będzie premiera GTA 6?

Wśród popularnych serii gier komputerowych można wskazać między innymi Grand Theft Auto. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat jej kolejnej odsłony, czyli już szóstej części gry.

Kiedy premiera GTA ?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, kiedy bedzie GTA 6. Piąta część gry Grand Theft Auto miała miejsce w roku 2013. Dostępna była zarówno na platformie Xbox 360, jak i PlayStation 3. W późniejszym czasie dostępne stały się również wersje na konsole oraz komputery osobiste. Wszystkie części gry Grand Theft Auto to wysokiej jakości produkcje studia Rockstar Games. Dlatego wydawanie poszczególnych części nie przebiega tak szybko. Premiera GTA 6 planowana jest na rok 2022, a gra powinna trafić na platformy w roku 2023.

Świat gry

Świat gry w poszczególnych częściach GTA jest bardzo rozbudowany, dlatego wybór odpowiedniej lokalizacji ma dość duże znaczenie w całym procesie tworzenia gry. Lokalizacja musi odnosić się w bezpośredni sposób do fabuły gry oraz z nią współgrać. Wtedy na pewno będzie atrakcyjna dla gracza. Aktualnie nie są dostępne informacje na temat planowanej lokalizacji, w której ma się rozgrywać fabuła. Niektóre źródła mówią, że mogą być to Stany Zjednoczone, a inne wskazują takie miasta jak Vice City, Liberty City oraz Los Santos. Niektóre źródła określają również lokalizację gry jako Amerykę Środkową, Południową, a także Jamajkę oraz Kolumbię.

Fabuła GTA 6

Fabuła szóstej części serii Grand Theft Auto nie została jeszcze przedstawiona szerokiej publiczności. Jednak można znaleźć pogłoski mówiące o tym, że gra będzie inspirowana serialem Narcos, który można znaleźć na platformie Netflix. Jest to serial o baronie narkotykowym, którego terenem działania jest Kolumbia. Ta informacja odnosi się również do prognozowanej lokalizacji gry, którą również miała być Kolumbia. Fabuła gry w tym przypadku miałaby się odbywać w latach siedemdziesiątych oraz osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Natomiast tematem przewodnim miałyby być narkotyki.

Kwestie techniczne

Szósta część Grand Theft Auto może być tworzona z myślą o graczach konsol, co sprawia, że będzie doskonale dopracowana pod względem wizualnym, a granie w nią będzie prawdziwą przyjemnością dla oczu. W serii GTA oferowana jest bardzo realistyczna rozrywka, która imituje świat realny. Oprócz tego w grze mają się pojawić zmienne warunki pogodowe, które będą sporym wyzwaniem dla gracza oraz urozmaiceniem całej gry. Mogą nawet występować huragany oraz powodzie, co nie jest często spotykane w grach, niezależnie od ich specyfiki.

Cena GTA 6

Cena szóstej części gry Grand Theft Auto nie jest jeszcze jasno określona. Szacuje się, że wersja gry na konsolę może kosztować około dwustu pięćdziesięciu złotych. Informacje na temat poszczególnych aspektów gry nie są oficjalnie potwierdzone przez wydawcę, dlatego nie należy ich traktować jako jedynej oraz ostatecznej wersji. Poszczególne części serii Grand Theft Auto cieszą się bardzo dużą popularnością wśród graczy, dlatego szacuje się, że szósta część także będzie chętnie wybieraną grą po oficjalnej premierze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.