Strona główna
Technologia
Tutaj jesteś

Norton 360 zwycięzcą rankingu

21 kwietnia 2022 Norton 360 zwycięzcą rankingu

Każdego dnia tysiące osób pada ofiarą cyberataków, co przypomina, jak ważna jest odpowiednia ochrona urządzeń. Rynek obfituje w liczne programy antywirusowe, jednak nie wszystkie antywirusy dobrze pełnią swoją rolę. Zgodnie z najnowszym Rankingiem programów antywirusowych, niekwestionowanym liderem w branży został Norton 360. Dowiedz się, co go wyróżnia i dlaczego warto postawić właśnie na ten program.

Norton 360 zwycięzcą

W internecie znajdziesz wiele rankingów programów antywirusowych, jednak większość z nich nie bierze pod uwagę bardzo istotnego elementu – opinii konsumentów. A przecież ważne jest nie tylko to, co wykazują testy, ale też to, jak program sprawdza się w praktyce, czy jest łatwy w obsłudze, posiada najpotrzebniejsze funkcje. Nie bez znaczenia jest również cena.

Wyjątek wśród rankingów to Ranking programów antywirusowych stworzony na podstawie wyborów klientów sklepu z oprogramowaniem antywirusowym Omegasoft.pl. Pokazuje, które antywirusy okazały się w praktyce najlepsze do 2022 roku. Niekwestionowanym bestsellerem jest tu Norton 360.

Norton 360 to flagowy produkt firmy Norton, który w ostatnim czasie wyprzedził pokrewny program marki – Norton Security. Przez wiele lat to właśnie Norton Security był produktem flagowym, ale teraz Norton 360 się wysuwa na prowadzenie. Skąd taka zmiana?

Mówiąc w ogromnym skrócie, Norton 360, poza perfekcyjnym wynikiem w testach wykrywalności złośliwego oprogramowania, zawiera szereg użytecznych funkcji. Wybierając Norton 360, otrzymujesz w pakiecie m.in. wygodny menedżer haseł, sieć VPN, skuteczny Firewall, ochronę kamery internetowej i kontrolę rodzicielską. Norton 360 to również kopia zapasowa w chmurze od 10 do nawet 100GB – w zależności od wybranej wersji.

Funkcja, na którą warto szczególnie zwrócić uwagę, to Dark Web Monitoring – nowe narzędzie umożliwiające przeszukiwanie Dark Webu w poszukiwaniu Twoich adresów e-mail, numerów telefonów czy kart płatniczych. To jeszcze większa ochrona Twoich prywatnych danych.

Norton Security – dlaczego warto?

Choć Norton Security ustąpił w rankingu miejsca Nortonowi 360, w dalszym ciągu warto na niego postawić. Jego główne zalety to rozbudowane funkcje – ochrona w czasie rzeczywistym zarówno przed istniejącymi, jak i nowymi zagrożeniami, ochrona bankowości online, Firewall, funkcje antykradzieżowe, a także optymalizacja komputera. Zaletą Nortona Security jest również fakt, że oprócz rocznych licencji posiada również 2- i 3-letnie, co czyni go bardzo wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem.

Norton Security to wciąż najczęściej kupowany program antywirusowy z powodu relacji cena/jakość oraz zaufania do marki. Warto wybrać go, by uzyskać szczególne bezpieczeństwo swoich danych w sieci dzięki nowoczesnym rozwiązaniom.

Firma Norton – marka, której warto zaufać

Norton to amerykańskie przedsiębiorstwo istniejące już od 1982 roku. To międzynarodowa firma sprzedająca oprogramowanie głównie z dziedziny bezpieczeństwa danych i zarządzania informacjami. Pełna nazwa firmy to aktualnie NortonLifeLock Inc. – wcześniej znana była jako Symantec Corporation. Zmiana wiązała się m.in. z rebrandingiem logo marki.

Marce Norton ufają miliony ludzi na całym świecie, a jej produkty to jedne z najchętniej i najczęściej kupowanych. Norton zawdzięcza swoją pozycję na rynku najwyższej jakości usług, licznym zwycięstwom w rankingach, niezawodnością, brakiem wpadek i fałszywych alarmów. Warto postawić na programy marki, by mieć pewność, że wszystko będzie działać, jak należy – szybko, skutecznie i bezproblemowo.

Notka prasowa

Redakcja cyberware.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie elektronika, poradniki, technologia oraz stylowy lifestyle łączą się, by zapewnić Ci najnowsze informacje i praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennym życiu! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczna wiedza z zakresu elektroniki, poradnictwa technologicznego oraz inspirujących artykułów lifestyle'owych tworzy źródło informacji dla Ciebie i wszystkich miłośników innowacji.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Dysk M.2 1TB
Głośniki sufitowe
Bezpieczeństwo strony internetowej

Jesteś zainteresowany reklamą?

Bezpieczeństwo strony internetowej