Nie tylko telefony, czyli z czego jeszcze słynie marka Sony

Założona w 1946 roku firma Sony obecnie znana jest przede wszystkim ze swoich nowoczesnych smartfonów, jednak zakres działalności japońskiego producenta jest znacznie szerszy. Zatem z czego jeszcze słynie marka? Zapraszamy do lektury.

Telewizory i kina domowe

Poza licznymi telefonami, z których część opisano na stronie https://komorkomat.pl/5-najlepszych-smartfonow-sony/, marka Sony swoim klientom oferuje dostęp do szerokiej gamy telewizorów. Producent reklamuje swoje wyroby jako innowacyjne i przełomowe – sprzęty mają wpisywać się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, ponieważ cechuje je nadzwyczajny realizm, głębia ostrości ekranów, intensywność barw czy wierne odwzorowywanie najdrobniejszych detali. W ofercie Sony można znaleźć także nowoczesne projektory, odtwarzacze DVD i Blue-Ray, soundbary, amplitunery, całe zestawy kina domowego, a nawet przewody oraz akcesoria pomocnicze.

Aparaty fotograficzne i kamery

Firma oferuje szeroką gamę obiektywów do aparatów z wymienną optyką. Zarówno dla użytkowników nieprofesjonalnych, na przykład standardowe zoomy, jak i dla specjalistów i zawodowców. Sony produkuje i dystrybuuje zaawansowane obiektywy stało- i zmiennoogniskowe szerokokątne, a także supertele obiektywy. Oprócz tego w ofercie znajdują się aparaty kompaktowe idealne dla weekendowych turystów czy osób pragnących robić wysokojakościowe zdjęcia podczas wakacji.

Teraz słów kilka o kamerach – jeśli chodzi o osiągnięcia w tym zakresie, Sony również ma się czym pochwalić. Producent tworzy modele kompaktowe bazujące na nowoczesnych technologiach oraz sensorach czułości, ostrości i kolorów, a także wysokozaawansowane urządzenia do tworzenia profesjonalnych produkcji. Asortyment aparatów fotograficznych i kamer uzupełnia oczywiście bardzo rozbudowana baza rozmaitych akcesoriów. Firma Sony gwarantuje dostęp do jakościowych lamp błyskowych, filtrów, osłon, akumulatorów, adapterów, mikrofonów czy uchwytów, które są tak solidne jak telefony tej marki zaprezentowane na stronie https://komorkomat.pl/telefony/.

Sprzęt audio

To kolejny obszar, na którym markę Sony możemy postrzegać jako jednego z wiodących producentów. Zestawy głośników, elementy kina domowego czy słuchawki to sprzęt znany na całym świecie. Oferta firmy jest wyjątkowo zróżnicowana, dzięki czemu każdy miłośnik profesjonalnych dźwięków znajdzie w asortymencie coś dla siebie. Pasjonaci gier wideo docenią funkcjonalność i komfort użytkowania profesjonalnie wykonanych słuchawek nausznych. Z kolei osoby ceniące sobie swobodę podczas podróży czy treningu powinny postawić na douszne produkty bezprzewodowe. Tutaj na uwagę zasługuje promowana przez Sony technologia 360 Reality Audio gwarantująca niezwykle intensywne doznania muzyczne. W sprzedaży dostępne są także wszelkie niezbędne podzespoły do kina domowego wraz z akcesoriami, jak i odtwarzacze MP3, głośniki tradycyjne i bezprzewodowe, odtwarzacze przenośne i samochodowe, a nawet dyktafony.

Konsole PlayStation

Konsole PlayStation to urządzenia do gier wideo, które znane są na całym świecie, a premiery sprzętów nowej generacji zawsze wzbudzają wśród pasjonatów spore zainteresowanie. Czy wiesz, że za ich produkcję odpowiada Sony Interactive Entertainment? To właśnie japoński producent po pewnych perturbacjach z marką Nintendo stworzył pierwszą konsolę PSX, która oczarowała ówczesnych odbiorców. Same za siebie mówią dane, według których pierwsze urządzenie do gier wideo sprzedało się w liczbie przekraczającej ponad 100 milionów sztuk. Dzisiaj PlayStation to synonim rozgrywki i zabawy na najwyższym poziomie. Więcej interesujących informacji na temat najnowszych technologii znajdziesz pod adresem komorkomat.pl.