Nowy iPad i iPad Mini – co w sobie kryją

Jesienią miała miejsce najnowsza konferencja Apple. Produkty zaprezentowane w trakcie wydarzenia jak zwykle robią wrażenie. Szczególnie najnowsza odsłona tabletów Apple. Premierę miały nowy iPad oraz iPad Mini. Sprawdź co ciekawego w sobie kryją?

Co nowego znajdziesz w najnowszej generacji iPadów? Możesz przekonać się o innowacyjnych rozwiązaniach, jakie zastosował gigant z Cupertino. Zobacz z czego skorzystasz, jeśli zdecydujesz się na zakup nowego iPada.

Apple iPad Mini – największa wydajność w historii

Wbrew pozorom to właśnie Apple iPad Mini wydaje się najbardziej interesującą premierą tej jesieni Apple. iPad Mini nigdy dotąd nie był równie mocno wyposażony. Począwszy od niezwykle wydajnego czip A15 Bionic, który pozwala na pracę nawet z najbardziej wymagającymi programami graficznymi, przez zoptymalizowany wyświetlacz Retina, wypełniający niemal cały ekran ze względu na węższe ramki, po obsługę internetu bezprzewodowego piątej generacji 5G i najnowszej technologii Wi-Fi. Najmniejszy z iPadów teraz dostępny jest z wyświetlaczem Liquid Retina o przekątnej 8,3 cala z technologią True Tone i jasnością na poziomie 500 nitów, dzięki którym ekran jest lepiej widoczny, a kolory dopasowują się do otoczenia. iPad Mini 2021 w sklepie Lantre dostępny jest w czterech kolorach:

  • gwiezdna szarość,
  • różowy,
  • fioletowy,
  • księżycowa poświata.

Nowy iPad idealny do pracy zdalnej

Podstawowa wersja iPada również doczekała się odświeżonej wersji. W najnowszej generacji iPada uwagę przykuwają przede wszystkim właściwości kamery. Aparat o wysokiej rozdzielczości pozwala tworzyć ci znakomite materiały wideo. Jest to możliwe dzięki udoskonalonym właściwościom obiektywów oraz specjalnej funkcji W Centrum Uwagi, dzięki której filmowana postać cały czas pozostaje po środku kadru. Funkcja ta jest świetnym rozwiązaniem nie tylko do nagrywania filmów, ale również prowadzenia naturalnej wideorozmowy. Procesor zapewnia płynne nagrywanie oraz edycję wideo, a wszytko to zobaczysz wyraźnie na znakomitym wyświetlaczu Retina. Więcej narzędzi znajdziesz w formie aplikacji, które są dostępne w App Store. Nowy iPad to idealne rozwiązanie do pracy i do domu.

Nie zapomnij o akcesoriach z dodatkową funkcjonalnością

Nowa generacja iPadów Apple to moc możliwości, ale produkt można wzbogacić o takie dodatki jak Apple Pencil. Rysik w iPadzie Mini jest wręcz niezbędny, jeśli planujesz projekty graficzne. Tablet warto również wzbogacić o klawiaturę. Twórz dłuższe teksty i zaawansowane projekty multimedialne. iPad akcesoria znajdziesz w Lantre.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.